Shenzhen Chinasky Laser Technology Co., Ltd. Txinan 3d kristalezko laser grabatzeko makina fabrikatzaile eta hornitzaile profesionalenetako bat da. Mesedez, ziurtatu kalitate handiko 3D kristalezko laser grabatzeko makina erostea gure fabrikatik 2 urteko bermearekin. Eskaera pertsonalizatuak ere onartzen ditugu.
Ezaugarri
-harremanik gabeko grabatuaren babesa
Gure laser grabatzaileak ez du zure materialaren gainazala ukitzen lanean ari zaren bitartean. Horrek esan nahi du ez dituela zure kristal baliotsuak, beirak edo pieza akrilikoak urratu, hautsi edo kaltetuko. Emaitza ezin hobeak lortzen dituzu aldi bakoitzean zure materialak hondatzeaz kezkatu gabe.
Funtzionamendu garbia eta isila
Makina honek hondakin-urik edo ke kaltegarririk sortu gabe funtzionatzen du. Era berean, oso zarata gutxi ateratzen du korrika egiten den bitartean. Edozein lan-eremutan erabil dezakezu zure eremua zikintzeaz edo soinu ozenekin besteei traba egiteaz kezkatu gabe.
Prozesatzeko abiadura azkarra
Gure grabatzaileak azkar lan egiten du zure diseinuak sortzeko. Horrek esan nahi du denbora gutxiagoan produktu gehiago egin ditzakezula. Opari pertsonalizatu bakarra egiten ari bazara edo elementu asko aldi berean prozesatzen ari zaren ala ez, amaitutako produktuak azkarrago lortuko dituzu.
3D Grabatu zehatza
Laserrak eredu izugarri zehatzak eta errealak sortzen ditu zure materialaren barruan. 3D diseinuak gardenak eta errealak dirudite, zure sorkuntzak bereziak eta bereziak izan daitezen. Argiak ereduen bidez distira egiten du zure produktuak nabarmentzen dituzten efektu ederrak sortzeko.
Materialen bateragarritasuna
Makina honek hainbat material gogor gardenekin lan egiten du. Kristal artifizialean, beira arruntean eta akrilikoan erabil dezakezu. Horrek esan nahi du produktu mota asko sor ditzakezula makina bakarrarekin.
Aplikazio anitz
Gure grabagailua ezin hobea da negozio erabilera desberdinetarako. 3D eta 2D kristalezko argazkien oroitzapenak egin, opari pertsonalizatu pertsonalizatuak sortu,-zehaztasun handiko kristalezko produktuen sorta handiak prozesatu eta kristalezko elementuei dekorazio-diseinuak gehi ditzakezu. Aukerak amaigabeak dira zure negoziorako.
Aplikazioak
Opari pertsonalizatuak eta oroigarriak
- 3D argazki-kristal pertsonalizatuak (familien erretratuak, ezkontza argazkiak, maskoten oroigarriak)
- Kristalezko giltza grabatuak, apaingarriak eta dekorazio pieza txikiak
- Graduazio, urtebetetze eta urteurreneko opari pertsonalizatuak
Artea eta Dekorazioa
- 3D kristalezko arte instalazioak, beirazko panel apaingarriak eta eskultura piezak
- Etxeko eta bulegoko dekoraziorako pertsonalizatutako kristal grabatua
- Galeria-kalitatezko artelanak 3D diseinu korapilatsuekin
Txikizkako eta Zerbitzuen Enpresak
- Argazki estudioak eta inprimaketa dendak kristalezko grabatu pertsonalizatuak eskaintzen dituztenak
- Turismo-oroigarri dendak kokapen-gaikako 3D kristalezko piezak sortzen
- Opari-dendak eta kioskoak{0}}eskaeran grabatu pertsonalizatua eskaintzen dute
Ohiko galderak
G: Makinak 2D zein 3D diseinuak graba ditzake?
E: Bai, modelo guztiek 3D lur azpiko grabatua (kristal/beira barruan) eta 2D gainazaleko grabatua (testua, logotipoak, eredu lauak) onartzen dituzte material bateragarrietan.
G: Zein da 2D laser markaren eta 3D barneko grabatuaren arteko aldea?
E: 2D laser bidezko markaketak (metal edo egurrean bezala) materialaren gainazala erre edo grabatzen du. 3D kristalezko grabatuak laser izpi enfokatu bat erabiltzen du kristalaren barruan haustura txikiak sortzeko. Gainazala guztiz leuna eta leundua izaten jarraitzen du.
G: Zein material mota graba ditzake makina honek?
A: Makina hau kristalezko beirarako bereziki diseinatuta dago. Berunezko kristalean edo K9 beira optikoetan funtzionatzen du onena, argitasun eta garbitasun handia eskaintzen dutenak. Beira estandarrak edo beira birziklatuak pitzadurak edo emaitza ez-koherenteak eragin ditzaketen ezpurutasunak izaten dituzte.
G: Norentzat da egokia makina hau?
A: Makina hau aproposa da hasiberrientzat, enpresa txikien jabeentzat, zaleentzat, lantegi profesionalentzat eta fabrikatzaileentzat. UV laser ereduak ezin hobeak dira lehenengo-erabiltzaileentzat eta startupentzat.
G: Zein fitxategi formatu onartzen dira?
A: Makinak diseinu formatu arruntak onartzen ditu, besteak beste, DXF, CAD, BMP, JPG, 3DS, OBJ eta STL, diseinu-software estandar gehienekin bateragarriak.
G: Nola hasiko naiz makinarekin?
E: Makina aurrez-instalatu eta probatu da bidali aurretik. Datorren softwarea eta prestakuntza-materialak (menuak eta bideo-gidak) erabil ditzakezu funtzionamendua ikasteko edo fabrikatzailearen laguntza-taldearen lineako prestakuntza jasotzeko.
G: Nola ontziratzen da makina bidaltzeko?
E: Makina 3 geruzako sisteman paketatzen da: kanpoko egurrezko kaxa bat, belaki betegarri lodia kolpeetatik babesteko eta barruko plastikozko zinta iragazgaitza.
G: Zer laguntza dago eskuragarri makinak arazoak baditu?
E: Fabrikatzaileak 7×24 orduko -salmenta osteko laguntza eskaintzen du. Jarri harremanetan laguntza-taldearekin berehala arazoak aurkitzen badituzu. Laguntza-taldeak 24 orduko epean erantzungo du arazoak konpontzeko, eta makinak 12 hilabeteko bermea dakar osagai nagusietan eta etengabeko mantentze-laguntza.
Hot tags: 3d kristalezko laser grabatzeko makina, Txinako 3d kristalezko laser grabatzeko makina fabrikatzaileak, hornitzaileak, fabrika
Parametro Teknikoak
| Eredua | HT-355NM |
| Laser uhin-luzera | 355 nm |
| Laser potentzia | 5/10/15W |
| Taila sorta | 100x100-300x300mm Aukerakoa |
| Markatzeko abiadura | 7000 mm/s baino txikiagoa edo berdina |
| Argi-izpiaren kalitatea | <1.2 |
| Maiztasuna errepikatzea | 10 kHz-300 kHz |
| Grabatu-lerroaren abiadura | 7000 mm/s baino txikiagoa edo berdina |
| Gutxieneko lerroaren zabalera | 0,01 mm |
| Gutxieneko izaera | 0,15 mm |
| Zehaztasuna errepikatuz | ±0,002 mm |
| Hozteko modua | ura hoztea |
| Osotasun boterea | <1.5KW |
| laser iturriaren iraupena | 20000 ordu arte |
| Elikatze-hornidura | 220V/Fase bakarrekoa/50Hz/6A |



