Shenzhen Chinasky Laser Technology Co., Ltd. Txinan 100w sakoneko metal grabatzeko makina fabrikatzaile eta hornitzaile profesionalenetako bat da. Mesedez, ziurtatu kalitate handiko 100 W sakoneko metal grabatzeko makina erostea gure fabrikatik 2 urteko bermearekin. Eskaera pertsonalizatuak ere onartzen ditugu.
Produktuaren Aurkezpena
Metal sakoneko 100 W-ko grabaketa-makina metalezko grabaketa-gailu-handiko bat da, 2.5D sakoneko grabatua lortzeko erabiltzen den metaletan, hala nola altzairu herdoilgaitza, kobrea eta aluminioa.
Produktuaren Ezaugarriak
Higadura-erresistentea:Metal sakoneko 100 W-ko grabatu-makinak -intentsitate handiko zuntz laserra eta aluminiozko aleazioko marko bat erabiltzen ditu, 8 urte baino gehiagoko -epe luzeko etengabeko zerbitzu-bizitza bermatuz.
Grabatu sakoneko gaitasuna:Makina honek-geruza anitzeko eta pasabide anitzeko prozesamendua erabiltzen du 3-5 mm-ko metalezko grabatuaren sakonerak lortzeko.
-Efizientzia handiko ekoizpena:-Potentzia handiko zuntz laser bat eta geruzetako prozesatzeko estrategia bat erabiliz, grabatzeko abiadura 3000 mm/min irits daiteke.
Aplikazioa
100W-ko metal sakona grabatzeko makina piezen industrialak markatzeko, moldeak grabatzeko, urrezko txanponak eta dominak ekoizteko, bitxiak grabatzeko eta metalezko artisautza prozesatzeko erabil daiteke.
Ohiko galderak
G: Ekipamendu pertsonalizatuak onartzen dituzu?
A: Bai. OEM/ODM eta pertsonalizazio irtenbide pertsonalizatuak eman ditzakegu bezeroen prozesatzeko beharren arabera.
G: Zein da ohiko entrega-denbora?
E: Ekipamendu estandarrak 1-6 astetan entregatu ohi dira, konfigurazioaren eta eskaera-kopuruaren arabera.
G: Fabrika bisitatu al dezaket?
A: Bai. Bezeroak ongi etorriak dira gure fabrika eta ekoizpen lerrora bisita bat antolatzera.
G: 100W-ko metal sakona grabatzeko makina konplikatua al da instalatzeko?
A: Ez. Makina guztiz muntatuta dago; besterik gabe, konektatu potentzia eta softwarea argibide-eskuliburuaren arabera abiarazteko.
G: Nola garbitzen eta mantentzen da?
E: errailak, lan-azalera eta ihes-irtenak aldizka garbitzeak funtzionamendu eraginkorra mantenduko du.
Hot tags: 100w sakoneko metal grabatzeko makina, Txinako 100w sakoneko metal grabatzeko makina fabrikatzaileak, hornitzaileak, fabrika
Parametro Teknikoak
| Eredua | HT-3DF100 |
| Laser potentzia | 100W |
| Laser uhin-luzera | 1064 nm |
| Maiztasuna errepikatzea | 0-100 kHz |
| Argi-izpiaren kalitatea | <2 |
| Taila lerroaren abiadura | 7000 mm/s baino txikiagoa edo berdina |
| Gutxieneko lerroaren zabalera | 0,01 mm |
| Gutxieneko izaera | 0,15 mm |
| Zehaztasuna errepikatuz | ±0.002 |
| Elikatze-hornidura | 110-220V/50Hz-60Hz bakarra |
| Osotasun boterea | 1000 W |
| Eragiketa-sistema | Win7/Win10 |
| Hozteko metodoa | -Aire hoztearekin batera |
| Kontrol interfazea | USB ataka estandarra |
| Taila sorta | 100x100mm-300x300mm Aukerakoa |


