Shenzhen Chinasky Laser Technology Co., Ltd. Txinako metal sakonera grabatzeko laser makina fabrikatzaile eta hornitzaile profesionalenetako bat da. Mesedez, ziurtatu kalitate handiko metal sakonera grabatzeko laser makina erostea gure fabrikatik 2 urteko bermearekin. Eskaera pertsonalizatuak ere onartzen ditugu.
sarrera
Metal sakonera grabatzeko laser-makina metalezko -zehaztasun handiko grabatu-gailu bat da, metalezko piezak eta doitasuneko egitura-osagaiak multzoka prozesatzeko egokia. Karaktere txikien grabatu sakona, eredu korapilatsuak eta errepikakortasun handia lor ditzake.
abantaila
-Zehaztasun handiko grabatua
Gutxieneko karaktere-tamaina 0,15 mm-koa da, ±0,002 mm-ko errepikakortasunarekin, piezen loteetan markaketa koherentea bermatuz.
Prozesatu azkarra
Grabatu abiadura 7000 mm/s-ra arte, metalezko piezen eta doitasuneko egitura-osagaien grabaketa sakona modu eraginkorrean osatuz.
Eragiketa Erraza
Win7/Win10 sistemak, USB interfaze estandarra, funtzionamendu sinplea eta lehendik dauden ekoizpen prozesuekin integratzeko erraza onartzen ditu.
Aplikazioak
Txapa prozesatzea:Loteen metalezko piezen grabaketa sakona, ekoizpenaren eraginkortasuna eta markatzearen koherentzia hobetuz.
Altzairu herdoilgaitzezko produktuen fabrikazioa:Serie-zenbakien, QR kodeak eta barra-kodeen grabaketa zehatza.
Metalezko karkasak eta itxiturak:Higadura-{0}}erresistentzia-markak lortzea erreminta-kutxetan eta ekipoen karkasetan.
Doizko egitura-osagaiak soldatu ondoren markatzea:Moldeen eta tresnen piezen{0}}zehaztasun handiko grabatua.
Ohiko galderak
G: Grabatu al daiteke gainazal kurbatuetan?
E: Ez. -Foku finkoko laser-burua eta Z-ardatz mahaia gainazal lau edo ia lauetarako diseinatuta daude. Pieza laser izpiarekiko perpendikular aurkeztu behar da. Gainazal kurbatuetarako, benetako 3D foku dinamikoko sistema edo ardatz birakari eranskin bat behar da.
G: Zer fitxategi mota onartzen ditu softwareak?
E: Sistemak bektore-fitxategi estandarrekin (AI, DXF, DWG, PLT) funtzionatzen du eskemetarako eta logotipoetarako, eta bitmapen irudiekin (BMP, JPG) gris-eskala grabatzeko. Softwareak sarrera hauek geruzatutako erreminta-ibilbide bihurtzen ditu grabatu sakonerako.
G: Metal sakonera grabatzeko laser makina erraza da funtzionatzen?
E: Bai, makina erabiltzaileentzako - software egokia dakar, Windows sistema eragileetan oinarrituta. Softwarearen interfazeak laser potentzia, pultsu maiztasuna eta beste parametro batzuk erraz doitzeko aukera ematen du. Gainera, diseinu-fitxategi arrunten inportazioa onartzen du, erabiltzaile berrientzat zein esperientziadunentzat erabilgarri bihurtuz.
G: Bidal al dezaket lagin bat edo bideo bat prozesatzeko proba baterako?
A: Bai, asko animatzen dugu. Zure lagin fisikoak gure fabrikara bidal ditzakezu doako prozesatzeko ebaluazioa egiteko. Bestela, zure laginaren bideoa bidal diezagukezu, eta gure taldeak aztertuko du bere bideragarritasuna baieztatzeko eta zure proiekturako makina onena gomendatzeko.
G: Zeintzuk dira zure bermea eta -salmenta osteko zerbitzuak?
A: Gure laser iturrien eta makinen osagaien babeskopiak egiten ditugu berme sendo batekin (2 urte laser iturrirako, urte 1 modelo osorako). Salmenta osteko-sare globalak etengabeko laguntza eskaintzen du, erraz eskura daitezkeen ordezko piezak, urruneko arazoak konpontzea eta -guneko aukerako zerbitzua barne, geldialdi-denbora murrizteko.
Hot tags: metal sakonera grabatzeko laser makina, Txinako metal sakonera grabatzeko laser makina fabrikatzaileak, hornitzaileak, fabrika
Parametro Teknikoak
| Eredua | HT-F60 |
| Laser potentzia | 60W |
| Laser uhin-luzera | 1064 nm |
| Maiztasuna errepikatzea | 0-100KHZ |
| Argi-izpiaren kalitatea | <2 |
| Taila lerroaren abiadura | 7000 mm/s baino txikiagoa edo berdina |
| Gutxieneko lerroaren zabalera | 0,01 mm |
| Gutxieneko izaera | 0,15 mm |
| Zehaztasuna errepikatuz | ±0.002 |
| Elikatze-hornidura | 110-220V/50Hz-60Hz bakarra |
| Osotasun boterea | 500W |
| Eragiketa-sistema | Win7/Win10 |
| Hozteko metodoa | Aire hozte barneratua |
| Kontrol interfazea | USB ataka estandarra |
| Taila sorta | 100x100mm-300x300mm Aukerakoa |



